מסלולי עיצוב הום סטיילינג

מסלול קצר ולעניין

שעתי

מסלול יום ארוך

תהליך הלבשה מלא

אקספרסטיילינג

מסלול קצר ולעניין

פגישה ממוקדת בת 3 שעות בה אבין את הצרכים והרצונות ואתם תצאו מצוידים עם רשימה מפורטת של מה לרכוש כולל מידות, חומרים וצבעים והיכן לרכוש. לאחר הפגישה תוכלו להמשיך ולהתייעץ במשך חודש בווטסאפ ובמייל, ואני אדריך אתכם היכן למצוא את הפריטים הנחשקים, כולל הסברים מדויקים איך ואיפה למקם.

מסלול שעתי

מסלול מתאים לאלו הבוחרים במסלול “קצר ולעניין”, ומחליטים כי מעוניינים שאצטרף לחלק מימי הקניות. התשלום עבור שעת קניות, כאשר אתם מחליטים עד כמה שעות אתם מעוניינים.

מסלול יום ארוך

אגיע אליכם בבוקר, נעבור על כל מה שאתם וביתכם זקוקים לו, נכין רשימת קניות ונצא ליום מהנה של רכישות של עד 5 שעות, שבסופו נסמן וי על כל מה שתכננו.
למחרת אגיע לסדר ולמקם את כל הקניות ואצייד אתכם בכל מה שעדיין נותר לקנות, היכן, איך וכמה. אמשיך לייעץ לכם במשך חודש בווטסאפ ובמייל כולל הסברים מדויקים איך ואיפה למקם את הפריטים.

תהליך הלבשה מלא

תהליך מלא של הלבשת הבית כולל פגישת ייעוץ ראשונית והיכרות, הבנת הצרכים, החלומות ואורח החיים שלכם. בפגישה ניתן ייעוץ ראשוני וכללי לפתרונות ואפשרויות שונות ליישום. הפגישה כרוכה בעלות.
לאחר הפגישה תקבלו הצעת מחיר מפורטת לתהליך.
תהליך הלבשה מלא כולל בניית קונספט עיצובי, לוח חומרים, צבעים והשראה, פרטי נגרות, שרטוטי העמדת ריהוט וליווי מלא לקניות, כולל ביקורים בביתכם לשם הדרכת בעלי המקצוע השונים לגבי הביצוע, וכן וידוא יישום מיטבי.
אני מלווה אתכם עד המסמר האחרון כאשר ביתכם מגיע להלבשה מלאה כפי שחלמתם.

אקספרסטיילינג

אקספרסטיילינג מיועד לאלו שמעוניינים באקססוריז ופרטי נוי לבית מבלי להתאמץ

ומבלי לצאת מהבית. הרעיון מאחורי השירות הוא כזה- שולחים לי תמונה של החלל אליו רוצים לרכוש אקססוריז, אני מוצאת עבורכם את פרטי הנוי הרלוונטיים, שולחת לכם הדמיה וקישורים לרכישה און ליין. פשוט, מהיר וזמין.

השירות כולל- תמונות, כריות, שטיחים, פרטי נוי ועוד. רהיטים אינם נכללים בשירות.