מסלולי עיצוב הום סטיילינג

מסלול ייעוץ מקיף וממוקד

שעתי

מסלול יום קניות ממוקד

תהליך הלבשה מלא

אקספרסטיילינג

מסלול ייעוץ מקיף וממוקד

פגישה ממוקדת בת 3 שעות בה אבין את הצרכים והרצונות ואתם תצאו מצוידים עם רשימה מפורטת של מה לרכוש כולל מידות, חומרים, צבעים, ספקים והיכן לרכוש. לאחר הפגישה תוכלו להמשיך ולהתייעץ במשך חודש בווטסאפ ובמייל, ואני אדריך אתכם היכן למצוא את הפריטים הנחשקים, כולל הסברים מדויקים איך ואיפה למקם.

מסלול זה מתאים לדירות שלמות.

אופציה לפגישת ייעוץ לפי שעה לחלל ספיציפי.

 

מסלול שעתי

מסלול מתאים לאלו הבוחרים במסלול "קצר ולעניין", ומחליטים כי מעוניינים שאצטרף לחלק מימי הקניות. התשלום עבור שעת קניות, כאשר אתם מחליטים עד כמה שעות אתם מעוניינים.

מסלול יום קניות ממוקד

אגיע אליכם בבוקר, נעבור על כל מה שאתם וביתכם זקוקים לו, נכין רשימת קניות ונצא ליום מהנה של רכישות של עד 6 שעות, שבסופו נסמן וי על כל מה שתכננו.
למחרת אגיע לסדר ולמקם את כל הקניות ואצייד אתכם בכל מה שעדיין נותר לקנות, היכן, איך וכמה. אמשיך לייעץ לכם במשך חודש בווטסאפ ובמייל כולל הסברים מדויקים איך ואיפה למקם את הפריטים.

המסלול מתאים לבתים בהם הריהוט הקיים חלקי ומעוניינים להמשיך לעצב ולא יודעים מה ואיך.

תהליך הלבשה מלא

תהליך מלא של הלבשת הבית כולל פגישת היכרות ראשונית, הבנת הצרכים, החלומות ואורח החיים שלכם. בסוף הפגישה תקבלו הצעת מחיר מפורטת לתהליך. משך הפגישה עד שעה וללא עלות.
תהליך הלבשה מלא כולל בניית קונספט עיצובי, לוח חומרים, צבעים והשראה, פרטי נגרות, שרטוטי העמדת ריהוט וליווי מלא לקניות, כולל ביקורים בביתכם לשם הדרכת בעלי המקצוע השונים לגבי הביצוע, וכן וידוא יישום מיטבי.
אני מלווה אתכם עד המסמר האחרון כאשר ביתכם מגיע להלבשה מלאה כפי שחלמתם.

עיצוב און ליין- אקספרסטיילינג

אקספרסטיילינג מיועד לאלו שמעוניינים בתהליך עיצוב קצר וממוקד מבלי להתאמץ ומבלי לצאת מהבית. הפגישות נערכות בזום.

הרעיון מאחורי השירות הוא כזה- שולחים לי תמונה של האזורים אותם אתם רוצים לעצב נפגשים בזום ויוצאים לדרך.  אני מוצאת עבורכם את הפריטים  הרלוונטיים, שולחת לכם לוח השראה וקישורים לרכישה און ליין. פשוט, מהיר וזמין.

השירות כולל- התאמת צבעים לקירות, בחירת חיפויים (טפטים, טייח וכדו'), העמדת ריהוט, בחירת ריהוט הרלוונטי לרכישות און ליין,  תמונות, כריות, שטיחים, פרטי נוי ועוד.